Kada pildosi mūsų norai?

Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad mintys – materialios. Tačiau kodėl vienų žmonių norai išsipildo, o kitų ne? Atsakymus į painius klausimus pateikia kvantinių struktūrų fizikas Edmundas Kirda.

Norus būtina suformuluoti kuo tiksliau

E. Kirda teigia, kad mūsų norai išpildomi paprasčiausiu būdu, todėl reikia labai tiksliai juos suformuluoti. „Paprastai ko panorime, tą ir gauname, todėl reikia norėti labai atsargiai, - šypsosi fizikas. - Kaip tiksliai suformuluoti norą? Prieš pateikiant jį reikia gerai apgalvoti visas detales, pavyzdžiui, klaida yra prašyti gerai apmokamo darbo, jei iš tiesų norime tik pinigų. Taigi reikia iškart prašyti rezultato – pinigų. Svarbu viską įvardyti kuo tiksliau, su menkiausiomis detalėmis. Sugalvojant norą turi būti kuo mažiau dviprasmybių. Reikia norėti labai išmintingai.“

Tik pozityvios mintys

Neretai norai neišsipildo dėl to, kad sakinį suformuluojame su neigiamybėmis, pavyzdžiui: „Nekenčiu šito buto, labai noriu naujo“. Kaip manote, ar greitu laiku apsigyvensite naujajame bute? „Vargu, - abejoja E. Kirda. - Kadangi kažko prašant reikia galvoti apie tai, ko norite, o ne apie tai, ko nenorite. Pamirškite visas neigiamybes! Įpraskite formuluoti tik pozityvius sakinius, nes apie tai, ką galvojame, kur mūsų dėmesys, ten yra ir energija, kuri materializuojasi.“

Kada mūsų savjonės neišsipildo

Kokiais dar atvejais sugalvoję norą niekaip nesulaukiame jo realizacijos? E. Kirda sako, kad taip nutinka, kai aukštesnės jėgos mato, jog nesame pasirengę priimti tai, ko norime ir nuo to tiesiog esame apsaugomi. Nuo ko tiksliai? Nuo mus užklumpančios puikybės, tinginystės ar kitų neigiamų savybių. „Jei gausime trokštamus dalykus būdami visiškai nepasirengę, tiesiog nustosime tobulėti, žlugsime kaip dvasinės asmenybės. Viskas Visatoje yra teisinga“, - šypsosi kvantinių struktūrų fizikas.

Nelaimė viena nevaikšto

Teisinga ir tai, kad neigiami dalykai traukia neigiamus, o teigiami teigiamus. „Kuo labiau žmogus „nusodintas“ energetiškai, tuo daugiau prie ko kabinasi visokie negatyvai, - teigia E. Kirda. – Be to, nelaimės irgi gyvena pagal panašumo dėsnį: jei yra viena, atsiras ir antra, trečia, ketvirta... Jei jūsų gyvenime daugiau vyksta geri įvykiai, tokius ir pritrauksite, o jei bambėsite, gyvenimas kryps į blogąją pusę – tik tam, kad vėl turėtumėte progą pabambėti ir papykti. Jūs patys tai pasirenkate! Gaunasi uždaras ratas – kai žmogų persekioja nelaimės, jis skundžiasi: „Taigi man šitaip nesiseka, sakiau, kad bus blogai...“ Tada būna dar blogiau. Jei norime gyvenimą pagerinti, žinoma, nuo trijų gerų pasakytų žodžių niekas nepasikeis. Reikia turėti kantrybės. Mūsų fizinis pasaulis turi inerciją, - jei labai giliai esi paniręs į depresiją, prireikia nemažai laiko, kol iš ten išneri. Neretai prireikia ir specialisto pagalbos. Fizinės ligos taip pat neprasideda per vieną dieną, ypač jei jau yra sunkesni kūno pakenkimai.“

Mintys – galingas įrankis

Edmundas Kirda teigia, kad kuo daugiau dvasiškai tobulėjame, tuo didesnė atsakomybė krenta ant mūsų pečių už kiekvieną padarytą veiksmą, pasakytą žodį, net garsiai neišsakytą mintį. „Turime prisiminti, kad jei minties galią išvystome mąstydami negatyviai, viskas taip pat grįžta bumerangu, todėl labai stipriai galime nukentėti patys. Jei žmogus turi mažą vidinę galią ir švaistosi piktais palinkėjimais, keiksmažodžiais, tai, tikėtina, kad tai didelės bėdos ir nepridarys. Tačiau jei, pavyzdžiui, moteris net neužsiiminėdama dvasinėmis praktikomis iš prigimties turi galių, ji privalo labai gerai apgalvoti kiekvieną savo veiksmą, kontroliuoti mintis, nes tokiam žmogui pykti – didelė prabanga. Stipraus žmogaus išsakytas žodis – galinga informacinė programa. Vienas toks žmogus gali atstoti ir milijoną žmonių, pavyzdžiui, susitelkę į vieną būrį Tibeto vienuoliai, giedodami mantras nesunkiai iššaukia lietų.

Kaip sukontroliuoti nepaklusnias mintis?

Tai daugeliui žmonių – didelė siekiamybė. Jei nuolatos galvoje sukasi įvairiausios mintys ir to srauto niekaip negalite sustabdyti, pabandykite įsivaizduoti, kad galvoje, toje vietoje, kur minčių zona yra dveji varteliai. Pro vienus mintys įeina, o pro kitus išeina. Iš pradžių nustokite įsileisti naujas mintis ir užrakinkite vienus vartelius, o po to išleiskite likusias mintis ir užrakinkite kitus vartelius. Pajuskite, kad galvoje – visiška tuštuma, tarsi kokia dykuma. Kai esate be darbo, iš tiesų galva turi būti tuščia. O galvoti reikėtų apie tai, ką einamu momentu darote. „Žinoma, iš pradžių tai gali būti ir sunkoka atlikti, - įspėja E. Kirda. – Bet kai šį pratimą darai nuolatos, viskas gaunasi savaime. Va tada ateina visiška ramybė.“

Per didelis informacijos kiekis kenkia

Pastaruoju metu tapo populiaru vaikščioti į dvasinio tobulėjimo seminarus, gauti kuo daugiau ezoterinių žinių, tačiau E. Kirda sako, kad ir tai daryti reikia su saiku, nes gavus per didelį informacijos kiekį tiesiog „persikrauna“ smegenys. Jei žmogus smegenis „perkrauna“ be jokio pasiruošimo, liaudiškai tariant gali „nuvažiuoti stogas“. „Esti specialių praktikų, kurios per jėgą atveria aiškiaregystę. Po jų smegenys taip pat gali „užsitrumpinti“ ir nepatyręs praktikuotojas gali atsidurti psichinėje ligoninėje“, - atsargiai pataria elgtis fizikas.

Kada gyvenime viskas klostosi sėkmingai

Pasak E. Kirdos, mažiau nervintumėmės ir būtume daug ramesni vien tik nustoję iš aplinkinių žmonių reikalauti daugiau, nei jie gali duoti. „Bendraudami su žmogumi pabandykite suprasti, kiek iš tikrųjų žmogus turi galių. Juk iš vaiko nereikalaujat to, ko jis padaryti negali pagal savo amžių. Taigi ir iš suaugusiojio nesitikėkite daugiau, nei kad jie gali. Kiekvieno – skirtingas suvokimo bei sąmoningumo lygis, - neabejoja pašnekovas. – Neverta ir aplinkiniams brukti informacijos per prievartą, net jei matote, kaip jiems labai reikia pagalbos. Išmintinga būtų tik supažindinti su informacija, tačiau pastebėjus, kad žmogus ją atmetė, įrodinėti savo tiesą – bergždžias reikalas, nes žmogus tam nėra pasirengęs. Kai pradedi suprasti, kodėl viskas vyksta, kodėl vieni žmonės elgiasi dorai, o kiti ne, natūraliai pasieki vidinę ramybę. Iš tiesų visi žmonės aplink jus - tam, kad kažką parodyti jums. Jie – tik kaip veikėjai, kurių uždaviniai dažnai būna labai sunkūs, pavyzdžiui, būti jūsų priešu, kad atskleistų jums jūsų trūkumus. Kai jūs tapsite ramesni, natūraliai pas jus smegenyse padaugės alfa bangų, tada patys tapsite galingesni. Žinoma, dėl to mažiausiai turėtumėte jaustis pranašesni ar galintys valdyti kitus. Prisiminkite, kad kuo aukštesnė jūsų energetika, tuo didesnė atsakomybė gula ant jūsų pečių. Tačiau jei žinome ir įsisamoniname, kad mūsų vadas – mūsų aukštesnysis Aš, o ir randame su juo ryšį, visas gyvenimas eina kaip iš pypkės.“

Jūratė Bratikienė

Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 39