Edmundas Kirda: „Mistiniai dalykai tiriami moksliškai“

Dar studijuodamas fizikos mokslus Edmundas Kirda su didžiuliu entuziazmu rinko ir tikrino įvairiausius faktus, kurių tradicinis mokslas paaiškinti negali. Šiandien jis taiko daugybę moksliškai pagrįstų metodų, padedančių žmonėms atrasti kelią į sveikatą, ramybę ir harmoniją.

Visatoje lekiame milžinišku greičiu

„Daugelis dalykų, kurie žmonėms atrodo mistiški ir nepaaiškinami, moksliškai yra ištirti, – teigia fizikas. – Žinomi mokslininkai jau labai seniai kalbėjo apie tai, kad egzistuoja Kūrėjas, tačiau daugelis dabarties mokslininkų rimtai šia tema, deja, nediskutuoja.“ Edmundo Kirdos teigimu, pavyzdžiui, telepatiją, ekstrasensų gebėjimus labai paprastai paaiškina fiziko G. Šipovo sukurta torsinė teorija. Įdomu tai, kad eterio, arba torsinėje, struktūroje įrašyta visa visatos informacija (praeitis, dabartis, ateitis), o mūsų smegenys „maudosi“ šioje struktūroje. Vieni (vadinamieji ekstrasensai) geba gauti daugiau sąmoningos informacijos iš šios struktūros, o kiti – mažiau. Kvantinių struktūrų fizikas atkreipia dėmesį į tai, kad visa visata yra pripildyta pirminių eterio dalelių. „Visa tai panašu į baseiną, pilną kamuoliukų, – aiškina E. Kirda. – O mes esame tų dalelių vandenyne. Be to, visi esame glaudžiai susiję. Visi ir kiekvienas atskirai gyvename sraute ir „tekame“ didžiuliu greičiu. Viskas akimirksniu kinta, nėra nieko stabilaus. Taigi Visatoje lekiame milžinišku greičiu, mintimis ir norais kurdami savo gyvenimą.“

Visi esame susiję

E. Kirda pastebi, kad šioje informacinėje struktūroje esame susiję ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su gyvūnais, augalais. „Esame kaip viena informacinė sistema. Kai kurie žmonės net jaučia bendrą žmonijos skausmą, pavyzdžiui, per cunamius, kurie vyksta toli nuo jų gyvenamosios vietos, patiria tam tikrus fizinius negalavimus. Mūsų tarpusavio ryšys egzistuoja nepriklausomai nuo to, kaip toli vieni nuo kitų būtume, koks atstumas mus skirtų. Dažniau jis stipresnis tarp giminaičių. Visgi telepatiniai ryšiai dažnai sieja ir įsimylėjėlius. Taigi su tokiu „svetimu“ žmogumi, pajutus, kad jis savas, ir geriausia kurti šeimą“, – pataria E. Kirda. Žinome, kad šiame pasaulyje panašios struktūros traukia panašias. „Kai du žmonės susipažįsta, paprastai abu būna panašiame lygmenyje, tačiau gyvenimui bėgant jų keliai gali išsiskirti. Dažniau moterys susidomi dvasiniais dalykais, o vyrai lieka tame pačiame lygyje, todėl sutuoktiniai po truputį tolsta vienas nuo kito. Kurį laiką moteris tempia savo vyrą aukštyn, tačiau ilgainiui jai nebeįdomu vis smuktelėti žemyn, – pastebi energinių praktikų mokytojas. – Tokie santykiai paprasčiausiai neteikia džiaugsmo. Kai atstumas pasidaro per didelis, dažnai žmonės išsiskiria. Tačiau būna, kad ir vyras susidomi dvasiniais dalykais. Tada du žmonės vėl žingsniuoja tuo pačiu keliu greta.“

Keičiamės ir neigiamomis energijomis

Ne paslaptis, kad kasdien vieni su kitais bendraujame ne tik turėdami teigiamų, bet ir neigiamų minčių bei jausmų, taigi keičiamės tiek teigiamomis, tiek neigiamomis energijomis. Taip diena iš dienos prikaupiame ir energinių teršalų, kurie atima nemažai energijos, o laikui bėgant virsta ligomis. Edmundas Kirda pastebi, kad retas žmogus turi įprotį apsivalyti energiškai. „Kad ir kokie stiprūs būtume, mūsų energoinformaciniame lauke prisikaupia „šiukšlių“, kurias turime kasdien išvalyti, – pataria fizikas. – Pačiam žmogui tokius energinius teršalus sunku pastebėti. Signalai, rodantys, kad metas apsivalyti, galėtų būti nervingumas ar susierzinimas dėl menkiausių smulkmenų.“

Kodėl svarbios kvėpavimo praktikos E. Kirdos teigimu, moksliškai įrodyta, kad žmogus „varomas“ eteriu, o energiją iš eterio, kaip žinome, gauname per orą. Oras panaudojamas kaip pernešimo medžiaga. Ne atsitiktinai Rytuose taikomos kvėpavimo praktikos. Įkvepiant orą jis patenka į bronchus, kurie šakojasi ir kiekvienoje atšakoje gaunasi sūkurys, – oras pradeda suktis ir veikia kaip energijos transformatorius. Seniai neabejojama, kad daugiau energijos gauname ne iš maisto, o iš eterio. Kitaip ji dar vadinama prana, vakuumo ar nulinio taško energija. Atlikti tyrimai įrodė, kad visi gyvi organizmai daugiausia maitinasi eterio energija, o maistas mums reikalingas daugiau kaip statybinė medžiaga. Be abejo, jis irgi svarbus. Žinome, kad per septynerius metus pasikeičia mūsų fizinis kūnas. Jis pavirsta tuo, ką suvalgome.

Mirštantis kūnas irgi spinduliuoja energiją

Amerikoje seniai pastebėta, kad tie gyvuliai, kurie ganosi netoli skerdyklų, nors sunaudoja tiek pat pašarų, kaip ir kitos bandos, priauga gerokai daugiau svorio. Kodėl? Pasirodo, šalia skerdyklų besiganantys jautukai „gaudo“ mirštančių jaučių energiją, todėl jiems reikia mažiau energijos papildomam svoriui priaugti. Lygiai taip energiją spinduliuoja ir mirštantis žmogus. Ląstelės iš karto nemiršta. Ląstelėse gyvybė būna iki keturiasdešimt dienų. Kaip manote, ką reiškia keturnedėlis? Per tą laiką suyra, atsidalina pagrindinė ląstelių energija. Kas vyksta, jei mirusįjį kremuojame? Įvyksta greitas, bet drastiškas energijos atskyrimas. Tai gal ir gerai, tačiau prarandama dalis informacijos. Mirdama natūraliai energiją ląstelė paleidžia pamažu. Todėl geresnis sprendimas – mirusįjį deginti ne trečią dieną, o vėliau, kai atsidalina didžioji dalis informacijos. Žinoma, tai nėra paprasta, nes plinta bakterijos, todėl galima pakenkti gyviesiems. Būtų idealu, jei galėtume mirusiųjų kūnus laikyti rūsiuose, kuriuose būtų atliekamos tam tikros apeigos, o tik paskui deginti kūnus.

Kaip sau kenkiame

E. Kirda teigia, kad būdami gyvi dažnai sau kenkiame pačiais įvairiausiais būdais, pavyzdžiui, ne kiekvienas žino, kas vyksta nuolat vartojant alkoholį? „Alkoholis labai gadina smegenis, – sako jis. – Tiesa, kadangi turime dideles smegenų atsargas, pasekmes pajuntame vėliau. Alkoholis – lėtai veikiantys nuodai. Beje, moterų virškinimo fermentai silpnesni, todėl joms sunkiau išsikapstyti iš alkoholio liūno. Jei norime naudotis intuicija, turime visiškai atsisakyti alkoholio, nes jis paprasčiausiai tam trukdo. Intuicija reikalinga visiems, kurie dirba protinį darbą. Vadovaujantis intuicija gimsta sėkmingi sprendimai, sutartys.

Kiek galime veikti ateitį?

Niekas pasaulyje niekur nedingsta. E. Kirda tvirtai tiki: „Visa mūsų praeitis lieka kaip įrašas visatos hologramoje. Informaciją galima „atkasti“ net po tūkstančio metų. O kaip ateitis? Ji nėra aiški, nes turime pasirinkimo galimybę. Tiesa, teoriniai ateities modeliai yra sukonstruoti, bet jie egzistuoja tik kaip informaciniai brėžiniai. Geras ekstrasensas geba grįžti į praeitį ir, išmintingai ją pakeitęs, gali pakeisti ateitį ir dabartį, pavyzdžiui, išgydyti ligą. Kaip tai vyksta? Grįžus į praeitį ir panaikinus priežastį, išlyginame informacinės struktūros deformacijas, todėl liga savaime praeina. Tačiau tokio specialisto reikia ieškoti apdairiai, nes kiekvieno gebėjimai skirtingi.“

3 praktiški patarimai

1. Kiekvienas svajojame apie vidinę ramybę, tačiau retam pavyksta ją išlaikyti ilgą laiką. Tam padės paprastas pratimas, kurį galite atlikti kasdien ne vieną kartą. Ramiai atsisėskite, užsimerkite, atpalaiduokite galvą, kaktą ir svarbiausia - akių vokus. Tada prisiminkite kažką gražaus ir gero, mintimis galite nuvykti į vietą, kuri jums suteikia pačias geriausias emocijas. Galva – visiškai tuščia. Tokioje ramioje būsenoje pabūkite tiek, kiek norite. Vizualizacijos metu smegenys pereina į alfa bangų būseną. Šioje būsenoje praleidžiame didžiąją nakties dalį. Taigi į ją įeiti galime ir nemiegodami.

2. Kadangi kasdien mums tenka bendrauti su daugybe žmonių, neretai patirti ir neigiamų išgyvenimų, naktį taip pat sapnuojame ne tik teigiamus dalykus, mūsų eteriniai kūnai tarsi „sušaudomi“, prastos emocijos mūsų eteriniame kūne padaro skyles, todėl ryte ir vakare labai naudinga užlyginti savo eterinį kūną. Antrąjį vizualizacijos pratimą atlikite iškart po pirmojo. Būdami užsimerkę mintimis save pastatykite priešais. Mūsų eterinis kūnas – kaip skysta želė. Vizualizuokite, kaip savomis rankomis visą kūną nuo galvos iki apačios sulyginate. Tada save apsukite ir užlyginkite savo eterinį kūną iš nugaros. Jums rankų net nereikia judinti – viską darykite mintimis. Efektas ypač didelis, kai žmogaus eterinis kūnas būna kiauras kaip rėtis. Šį pratimą atlikite kasdien. Sulygindami savo eterinį kūną atsipalaiduosite, taip pat nuimsite nervinę įtampą ir pašalinsite vieną savo energinių nuostolių priežastį. Kai ilgiau pratimą kartosite, būsite daug sveikesni. Suharmonizavus bent vieną iš savo kūnų, kiti susiderina savaime.

3. Jei stinga energijos arba sveikatos, vizualizacijos pagalba pastatykite save į žalios – meilės energijos stulpą. Nuo kūrėjo (iš viršaus) iki žemės centro leiskite žalios šviesos stulpą. Į šviesos stulpą turite įeiti būdami ramybės būsenoje. Tokia spalva galite užpildyti ir visą kambarį, ypač jei jame yra jums agresyvių žmonių. Jie turėtų aprimti.

Jūratė Bratikienė

Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 33