Kinija: suplanuotos mirtys

Parapsichologas, ekstrasensas, kosmoenergetas Edmundas Kirda save vadina vienu žodžiu – universu. Šis terminas – tai nuoroda į taikomų metodų universalumą ir įvairovę. Vieną jų – minčių įrašymo technologiją specialistas pademonstravo ir interviu metu. O pokalbis vyko sunkia tema – apie tai, kaip Kinijos valdžia verčia atlikti abortus moterims, kurių nėštumas – jau vėlyvas. Kai kada nužudomas jau 7 mėn. vaisius.

Sakote, kad jūsų veiklos pilnai neatspindi nei parapsichologų, nei ekstrasensų, nei kosmoenergetų veikla. Tai kaip jūs pats save vadinate?

Aš save vadinu universu. Šis žodis yra lotyniškos kilmės ir tai reiškia – viskas viename. Manyje, kaip ir visatoje, yra daug ko.

Iš kur sėmėtės žinių?

Pirmieji įtarimai, kad visatoje yra kažko daugiau nei kad rašo moksliniai žurnalai, atsirado man dar būnant 16 metų. Tuo metu pas senelį radau seną homeopatinių vaistų vadovėlį. Jame buvo rašoma, kad kuo mažesnė veikliosios medžiagos koncentracija vaistuose, tuo jie geriau veikia. Tuomet dar nesupratau, kodėl taip gali būti. Dabar žinau, kad homeopatinių vaistų principas yra tas, jog panašus gydo panašų. Tai reiškia, kad medžiagos, sukeliančios simptomus panašius į ligos sukeliamus, gali juos ir gydyti. Homeopatiniai vaistai yra kuriami pagrindinę medžiagą daug kartų skiedžiant - vis suplakant su vandeniu, spiritu ar sutrinant su cukrumi. Gautas mišinys gydo geriau negu gryna medžiaga, ir tas poveikis visai ne cheminis, o energo-informacinis. Dar vaikystėje pradėjau domėtis biologija. Jau 8-oje klasėje buvau išstudijavęs aukštojo mokslo įstaigų studentams skirtą chemijos kursą. Vėliau domėjausi fizika, esu įgijęs fiziko išsilavinimą. Mokydamasis universitete susidomėjau psichologija, o po to ir ezoterika. Tuo metu literatūros apie ezoteriką buvo mažai. Kiekvienas gyvenimo etapas sukrovė man tam tikrą žinių bagažą. Žinios apie biologiją praturtino mano supratimą apie daugelį gyvų organizmų, chemija – apie senovinius ir šiuolaikinius vaistus bei jų gamybą, o kvantinė fizika leido suprasti, kad yra Kūrėjas.

Kas jus paskatino domėtis ezoterika?

Pradėjau domėtis ieškodamas atsakymų į mokslinius klausimus, rūpėjo žmogaus psichikos fenomenai. Taigi maždaug nuo 1980 m. rinkau teorines ezoterikos žinias. Po dešimtmečio pradėjau jas taikyti praktiškai.

Kas lemia tai, jog Kinijoje moterims atliekami abortai net vėlyvuoju nėštumo metu?

Gimstamumo mažinimo politika vykdoma visame pasaulyje, tiesiog Kinijos atvejis labai krenta į akis, nes, norint greitai sumažinti gimstamumą, reikėjo imtis drastiškų priemonių. Žmonės galvoja, kad yra laisvi. Tačiau dar senovės Romos laikais vergvaldžiai suprato, jog iš vergovės mažai naudos, nes vergų darbas nėra našus. Todėl ji buvo panaikinta. Duota laisvės iliuzija pavirto kita vergovės forma – juk visos pasaulio šalys ir jų gyventojai tarnauja bankams. O kas visa tai sugalvojo? Tai trečioji jėga, sėdinti šešėlyje. Kai kas vadina juos masonais. Jie visada yra nuošalyje, niekada nesireiškia spaudoje, niekur oficialiai nedalyvauja. Jiems šito nereikia. Masonai teigia, kad Žemėje pilnavertiškai gali gyventi pusė milijardo žmonių. Daugiausiai – milijardas. O dabar kiek mūsų yra? Daugiau kaip 7 milijardai. Didėjantis žmonių kiekis anksčiau ar vėliau mūsų planetą užnuodys atliekomis. Todėl pasaulinė šešėlinė politika siekia visais įmanomais būdais sumažinti žmonijos populiaciją. Kinijoje jau nebebuvo kada laukti. Žmonių skaičius katastrofiškai didėjo. Kadangi anksčiau Kinijoje buvo populiarios daugiavaikės šeimos, buvo nutarta drastiškai stabdyti gimstamumą. Paskaičiuota, kad to nedarant jau greitai kas antras žmogus pasaulyje būtų kinų tautybės. Taigi masonai liepė Kinijai vykdyti gimstamumo mažinimo politiką, kitu atveju šiai šaliai grėstų išprovokuoti kariniai konfliktai, blogos ekonominės sąlygos, bendradarbiaujant su užsienio šalimis.

Kaip vykdoma gimstamumo mažinimo politika?

Jei žmogus tinkamai maitintųsi, gertų gerą vandenį, neturėtų žalingų įpročių, gyventų švariame ore, teigiamoje psichologinėje aplinkoje tai teoriškai galėtų gyventi apie 120–150 m. Dabartiniai 60-mečiai turėtų atrodyti kaip 30-mečiai. Kiek pažįstame žmonių, taip atrodančių? Gimstamumo mažinimo politika vykdoma per kenksmingus maisto priedus, suvartojamus kartu su maistu, kurį mes valgome. O juk maistas yra statybinė medžiaga, kuria mes regeneruojame savo kūną. Kas septynerius metus virstame tuo, ką esame suvalgę. Vien JAV per metus maždaug milijonas žmonių miršta nuo vaistų poveikio. Nepriklausomai nuo to, ar jie pagydo ligą, ar ne, kartu kenkia kitiems organams. Mažinti žmonijos populiaciją padeda ir, pavyzdžiui, įvairios dantų pastos rūšys, kuriomis valomės dantis. Jose esantis fluoras ne tik tirpdo dantų emalę, bet ir slopina žmogaus dvasingumą taip pat, kaip ir alkoholis. Juk fluoro junginiai lengvai tirpdo stiklą. Ne visiems žinoma, kad AIDS virusas buvo sukurtas naikinti „spalvotuosius“ ir homoseksualus. Juk labiausiai šis virusas paplitęs Afrikoje. Visuose dabartiniuose skiepuose yra medžiagos, kuri bandymuose su žiurkėmis parodė, kad mažina jų vislumą. Ši medžiaga moterims sukelia persileidimus. Tai veikia ir kaip psichologinis metodas. Moteris, patyrusi kelis persileidimus, vėliau gali bijoti pastoti. Daug pinigų turintys veikėjai manipuliuoja ir maisto pramone. Išpopuliarėjusiame „Coca-cola“ gėrime, tinkančiame tik šveisti metalo paviršius, yra fosforo rūgšties, kuri tirpdo kaulus, dantis. Formuojama masinė nuomonė, kad šeima ir dar su vaikais – didelis vargas ir, kad tam stinga laiko, nes sukurtas dižiulis asortimentas įvairios veiklos ir pasilinksminimo sričių – kai kurios labai kenksmingos, kaip alkoholio ar narkotikų vartojimas. Visi šie veiksniai blogina sveikatą ir didina šansus nesukurti šeimos ir nesusilaukti vaikų. Tokia politika vykdoma viso pasaulio šalių vyriausybėse. Į politiką atėję žmonės arba turi taip pat tokiais tapti, arba nepritampa prie to ir pasitraukia.

Kaip veikiami Kinijos valdžios atstovų likimai?

Visi žmonės yra vieni su kitais surišti. Mes visi – visatos dalis. O visata turi hologramos savybių. Holograma – tai tarsi trimatė fotografija, kurią sukarpius į mažyčius gabaliukus, kiekvienas jų išlaikys ne atskirą fotografijos dalį, bet bendrą pradinio vaizdo turinį. Taigi kiekviename visatos taške yra informacija apie likusius pasaulio taškus. Tai tarsi tinklas. Todėl visatoje yra susijęs ne tik žmogus su žmogumi, bet ir žmogus su gyvūnais, augalais, kitomis planetomis. Tokiu principu pagrįstas ir Kūrėjo visa apimantis visatos matymas. Kūrėjas, stebėdamas į vieną visatos tašką, žino, kas dedasi likusiose pasaulio dalyse. Informacija visatoje sklinda ne šviesos greičiu, o akimirksniu. Mintis taip pat. Mintimis galima veikti nepaisant atstumo. Kiekvieno mūsų gyvenimas – tarsi jau nufilmuoti filmai ir jų be galo daug. Žmogus, priimdamas kiekvieną sprendimą, gali rinktis, kuriame filme galima „vaidinti“, arba, kitaip tariant, kuris filmas bus „parodytas“. Tai panašu į sniego griūties efektą. Vienas šūktelėjimas gali lemti, kad nuo kalno nukritęs sniego gabalėlis gali virsti sniego griūtimi. Visa tai yra energo-informacinės sąveikos. Iš betkurios veiklos susikuria energo-informacinis darinys, kuris dar vadinamas egregoru. Jis pradeda „gyventi“ savo gyvenimą, kurio tikslas sukaupti kuo daugiau ir pastoviai pasipildyti gyvybine energija. Taigi egzistuoja ir negatyvus Kinijos valdžios egregoras, kuris maitinasi pasekėjų ir priešininkų energija ir kai juos „iščiulpia“ – atsikrato. Kinijos valdžios atstovų likimai panašūs į mafijos veikėjų likimus – kurį laiką gerai gyvendami vėliau jie yra nužudomi. Dažnai serga jų artimieji, paprastai – silpniausieji – vaikai. Tai vyksta bumerango principu. Tokie žmonės sulauks atpildo jei ne šiame, tai kitame gyvenime.

Kaip manote, ar žmonės kada nors suvoks tai, kas yra slepiama?

Ilgą laiką buvo stengiamasi prislopinti žmogaus protą ir kiekvienu manipuliuoti. Ir Pirmasis, ir Antrasis pasauliniai karai buvo suorganizuoti todėl, kad tai buvo ekonomiškai naudinga. Taip pat buvo siekiama pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, pristabdyti sąmoningumo vystymąsi. Manoma, kad po 2012 m. gruodžio 21-osios, kada baigsis majų kalendorius, gali įvykti kvantinis šuolis. Žmonės ir taip jau tampa sąmoningesni, supranta vis daugiau. Gali būti ir taip, kad visi žmonės taps telepatais. Tą puikiai pagrindžia „šimtosios beždžionės“ efektas. Eksperimento metu vienos salos beždžionės buvo šeriamos žemėtais batatais. Tokie vaisiai girgždėdavo šiems gyvūnams tarp dantų. Nežinau tiksliai, ar batatą į vandenį netyčia įmetė beždžionė, ar eksperimento vykdytojai, bet gyvūnas suprato, kad nuplautas batatas yra skanesnis. Tą patį pradėjo daryti ir maži beždžioniukai, o vėliau – ir kitos suaugusios beždžionės. Buvo pastebėta, kad tuomet, kai maždaug 100 beždžionių jau žinojo, kad batatus reikia plauti, tuomet tą patį darė absoliučiai visos beždžionės. Negana to, jų pavyzdžiu pasekė ir kitose salose gyvenantys šie gyvūnai, nors niekas joms to anksčiau nebuvo parodę. Šis reiškinys vadinamas automatišku sąmonės šuoliu arba archajiška sąmone. Tai tapo tarsi instinktu. Buvo viršyta kritinė žinojimo masė. Taigi, jei kritinė žmonių masė išmoks skaityti mintis, šį gebėjimą įgis absoliučiai visi žmonės. Tuomet vienam nuo kito nepavyks nieko nuslėpti.

Straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2012 Nr. 9