Torsinė teorija. Kas tai?

Edmundas Kirda - skaito paskaitas Nacionalinių papročių ir tradicinių mokslų universitete. Dėstomas žinias pritaiko ir praktikoje - atlieka patalpų ir teritorijų tyrimus, harmonizavimą bei struktūrinį išvalymą.

Kaip susidomėjai mistika?

Gimiau Šiauliuose praeitame šimtmetyje. Vidurinėje mokykloje buvau tiksliųjų mokslų šalininkas, po to universitete baigiau fizikos mokslus.
Mistika susidomėjau, kai susikaupė daug klausimų, kurių neįkanda tikslieji mokslai. Buvau gal 16-kos, kai į rankas papuolė senelio turėta knygelė apie homeopatinį gydymą bei vaistus. Niekaip negalėjau suprasti, kaip tokie "skysti" vaistai gali gydyti, o kai perskaičiau, kad kuo daugiau praskiesti, tuo efektyvesni, - tai jau visiškai neatitiko mano supratimo apie pasaulį. Mat homeopatiniai preparatai gaminami skiedžiant įvairias medžiagas laikantis specialių taisyklių.
Taigi po truputį pradėjau rinkti ir gretinti įvairius faktus, kurių tradicinis mokslas negalėjo paaiškinti. Galbūt todėl nuo 19 metų domiuosi parapsichologija ir ezoterika - ieškau atsakymų į amžinuosius klausimus.
Susidomėjau telepatija ir įvairių geometrinių formų poveikiu žmogui. Pradėjau tirti piramides, mandalas ir kitokius objektus kaip gyvybinės energijos šaltinius.

Kas, tavo manymu, yra piramidė arba mandala?

Tiek piramidės (tai vieni seniausių žinomų statinių), tiek mandalos stipriai keičia Visatos informacinę struktūrą.
Mandalos dabar populiarios, daugybė žmonių mėgino jas piešti. Tačiau šių savos kūrybos mandalų poveikis gali būti labai įvairus. Beje, ne tik teigiamas, bet ir neigiamas. Reikia prisiminti, kad mandala - ne paprastas piešinys. Savęs harmonizavimui paprastai naudojamos jau patikrintos tradicinės mandalos, tarkim, tibetiečių budistų. Tam, kad mandalos energija veiktų, dažnai reikalingos mantros. Tai žodinės frazės, veikiančios lyg įjungimo kodai. Visapusiam savęs harmonizavimui vienos mandalos irgi neužteks - reikalingas specialus komplektas. Dar reikalingos žinios, kaip mandalomis naudotis. Visa tai gali būti per daug sudėtinga ir tiks tik nedaugeliui žmonių.
Kiti įrenginiai, kuriuos žmonės bando naudoti siekdami save harmonizuoti - tai piramidės. Jų esti įvairių konstrukcijų, dar labiau skiriasi jų poveikis žmogui bei aplinkai. Naudojamos tiek mažos, tiek didelės, net namo dydžio piramidės. Visų pirma, beveik niekas nežino, kaip teisingai naudotis piramidėmis. Net ir tos, kurių konstrukcija harmoninga, yra pavojingos. Net ir mažų piramidžių negalima laikyti bet kur. Visas piramides reikia statyti atsižvelgiant į pasaulio šalis - kitaip jos kurs informacinį chaosą. Ne visos piramidžių sienos ar kampai teigiamai veikia žmogų ar gyvūnus. Jei piramidė didelė ir skirta naudotis būnant viduje, tai reikia prisiminti, kad skirtinguose aukščiuose piramidės poveikis gali labai skirtis ir net veikti priešingai. Pavyzdys - Egipto piramidžių kompleksas Gizoje. Dižiosios jų yra harmoningos konstrukcijos, orientuotos į pasaulio šalis. Tačiau prieiti prie jų geriausia tik iš šiaurinės ir rytinės Cheopso piramidės pusių. Vakarinė šios piramidės pusė senovėje buvo naudojama kaip kapinių laukas. Žmonės, lankęsi prie šių piramidžių, pastebėjo, kad nepaisant karšto ir sauso oro piramidėje iš kūno staiga pradeda skirtis drėgmė. Piramidėse nebuvo rasta nė vieno supuvusio gyvūnėlio lavono. Visi jie išdžiūvo, tai yra mumifikavosi. Piramidė iš visų gyvų organizmų išsiurbia vandenį. Kurį laiką piramidėje pagyvenusio žmogaus ląstelės netektų daug vandens. Toks procesas skatina senėjimą. Kartais statomi namai piramidės formos stogu. Tokių statinių poveikis įvairiose vietose viduje bus labai skirtingas, ir tikrai atsiras pavojingų žmogaus sveikatai. Piramidėse gyventi tikrai negalima. Lietuvoje yra piramidžių, kurių konstrukcijoms stinga harmonijos. Jos veikia kaip labai geri "informaciniai siurbliai". Žmogus, pabuvojęs tokioje piramidėje, stipriai "išvalomas". Galbūt tai praverstų žmogui, kuriam reikia pašalinti ligų informaciją. Deja, po tokio apdorojimo žmogus netenka ir daug naudingų informacinių struktūrų, taip pat nutrūksta jo ryšys su aukštesnėmis struktūromis. Žmogus tampa lyg zombiu, nes tokių piramidžių statytojai atkūrimo būdų nesukūrė. Tai lyg "mirties" vanduo, o iš pasakų žinomas "gyvybės" vanduo, deja, nesiūlomas. Tokios piramidės kol kas būtų tinkamos tik įvairių daiktų, pavyzdžiui, senųjų savininkų dėvėtų drabužių informacijai pašalinti. Geriau su piramidėmis nežaisti. Jei turite jų namie ir nežinote, kaip saugiai naudotis, paverskite ant šono arba išardykite. Piramidė - įrenginys, skirtas tikrai ne mėgėjiškai naudoti.

Ar įmanoma pasaulį paaiškinti pagal savo sukurtą žemėlapį? Juk teritorija vis tiek neatitiks tikrovės?

Kiekvieno žmogaus supratimas ir požiūris į supantį pasaulį turi ribas. Tai galime palyginti su žiūrėjimu į ant sienos kabantį įrėmintą paveikslą. Paveikslo vaizdas gali smarkiai skirtis nuo aplinkos, kur jis eksponuojamas, vaizdo. O ir pats paveikslas, palyginti su aplinka, labai mažas. Šis palyginimas labai gerai iliustruoja, kokią mažą pasaulio dalį žmogus gali suvokti.

Kas yra torsinė teorija?

Tai labai plati tema. Žodis "torsinė" kilęs iš anglų kalbos žodžio "torsion" - suktis, sukinys. Ši teorija teigia, kad mūsų Visata pripildyta labai mažų, mažesnių už elementarias daleles, sūkurių. Jei cituoti iš gerai žinomos knygos - "pradžioje buvo žodis". Taip sudarytą struktūrą galima palyginti su pilnu baseinu teniso kamuoliukų. Dėl įvairių rūšių sūkurių sąveikų atsiranda atomai ir visi žinomi arba nežinomi fizikams materialūs laukai. Tai kaip kaladėlės - iš jų pastatytas ir per jas valdomas visas mūsų pasaulis. Tai atitiktų - "ir žodis tapo kūnu". Taigi torsinė teorija, ko gero, gali paaiškinti visus gyvenimo reiškinius. Geresnės teorijos šiai dienai nėra.

Pradėjai kurti torsinius generatorius? Kas tai?

Torsinė struktūra būdinga visiems Visatos objektams, taigi ir žmogui. Torsinio generatoriaus sukurta struktūra sąveikauja su žmogaus struktūra ir žmogus keičiasi. O kaip keičiasi, priklauso nuo torsinio generatoriaus paskirties ir konstrukcijos. Šiandien jau esti įvairių modifikacijų ir skirtingos paskirties torsinių generatorių. Šiuo metu daugiausia dirbu su jau gal 15 metų tiriamais "gyvybinės energijos" šaltiniais - harmonizatoriais. Jų darbo principus pagrindė ir savo konstrukcijos įrenginius išbandė fizikai G.Šipovas ir A.Akimovas. Lietuvoje šiuos įrenginius tyrėme kartu su dr.A.J.Dainausku.
Vieni iš jų harmonizuoja žmogaus sielą ir kūną, kaip homeopatiniai preparatai po truputį pašalina įvairius negalavimus ir blogą savijautą, išvalo bei subalansuoja žmogaus energinius centrus - čakras. Tai "Meilės", "Atstatomasis", "IN-JAN" ir kiti harmonizatoriai.
Kiti skirti žmogaus apsaugai nuo kenksmingo įvairių prietaisų - mobiliųjų telefonų, kompiuterių, televizorių, mikrobangų krosnelių - poveikio. Tai labai kompaktiški įtaisai.
Treti harmonizuoja patalpas ir net dideles teritorijas. Jeigu jūsų namas pastatytas šaltiniuotoje vietoje, buvusiame durpyne arba pelkėje, jei kadaise toje vietoje buvo kapinės - gyvenate sveikatai pavojingoje zonoje. Šiais harmonizatoriais galima neutralizuoti kenksmingą tokių zonų poveikį bute, name arba sklype. Galima harmonizuoti biurų, gamybines patalpas ir teritorijas.

Moterims, ko gero, įdomiausias "Meilės" generatorius?

Tai lyg indas, pripildytas ypatingų vibracijų iš Visatos Meilės šaltinio. Ypač padeda tiems, kuriems stinga meilės, kurie nepatyrė meilės vaikystėje, o suaugę nori mylėti ir būti mylimi. Padeda ir tiems, kurie nori "išauklėti" savo "tamsiąją" pusę ir taip eiti Šviesos link. "Meilės" harmonizatoriaus poveikio spektras gana platus. Jis subalansuoja širdies darbą, taip pat širdies bei kitas čakras, atkuria ar pagerina žmogaus ir Visatos kosminį ryšį.
Dar norėčiau papasakoti apie "Personalinę pagalbą". Tai harmonizatorius, gaminamas ir skiriamas konkrečiam žmogui. Jis palengva harmonizuoja, iš dalies atlikdamas ir apsauginę funkciją. Kam jis reikalingas? Žmogus negali visą laiką tik medituoti, kalbėti maldų arba mantrų ir taip save harmonizuoti, saugotis nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Tokiu atveju padės šis harmonizatorius. Dar jis subalansuoja emocinę būseną, sumažina nuovargį dirbant ir miego poreikį, pagerina nuotaiką. Įdomi "Personalinės pagalbos" savybė ta, kad jos nereikia nuolat nešiotis. Ji veikia neribotu atstumu visą laiką. Galima keliauti po visą pasaulį, ją palikus namuose - labai patogu. Kiti panašūs prietaisai, pavyzdžiui, talismanai, nešiojami su savimi nuolat.

Taigi jaustis laimingam vien pozityvaus mąstymo neužtenka? Juk mintis - kurianti jėga?

Pozityvus mąstymas - labai gerai. Bet nedaug žmonių sugeba pozityviai mąstyti ilgesnį laiką. Mes neįpratę jaustis laimingi. Yra žmonių, kurie įpratę savęs gailėtis, būti aukomis ar kovotojais. Žmogus neįpratęs mylėti. Meilę painioja su aistra arba noru turėti. O harmonizatorius dirba net ir jums miegant, be to, kur kas efektyviau.

Kalbi apie teigiamus generatorius, bet esama ir negatyvią energiją "pumpuojančių", tarkim leptoninis ginklas?

Patvirtintų duomenų, kad toks ginklas egzistuoja, nėra. Manau, buvo mėginta torsinius generatorius panaudoti kariniams tikslams. Šiuo atveju kalbama apie torsinių struktūrų karą. Priešnuodis griaunančiai torsinei struktūrai - tik efektyvesnė ir atkuriančioji torsinė struktūra. Net ir malda kuria torsinę struktūrą, tik žmonės to nežino...

Ką patartum žmonėms? Melstis, būti pozityviai nusiteikusiems ar dar ir naudoti harmonizatorius pozityvioms energijoms sustiprinti?

Siūlyčiau naudoti visas išvardytas priemones. Kalbant apie maldas ar mantras, tai meldžiantis ir dar turint pagalbininką - harmonizatorių - žmogų būtinai užvaldys pozityvus mąstymas ir tuo metu jis patirs teigiamą jos poveikį, net jei ir nieko tuo metu nejaus. Tiek maldos, tiek mantros atstato žmogaus biolauką. Jeigu daug žmonių jas kartoja choru, tai maldų ar mantrų poveikis tik sustiprėja. Jei žmogus besimelsdamas prašo materialinės naudos sau, tai ši būsena nėra pozityvi. Yra dar ir antimaldos. Tai keiksmažodžiai. Jie stipriai ardo žmogaus informacines struktūras ir silpnina žmogų. Japonų mokslininkas Masaru Emoto įrodė, kad tai nėra tušti pasvarstymai. Jis sukūrė technologiją ir įrodė, kad vanduo gali įrašyti informaciją. Tai atliekama taip: pirmiausia "pakraunamas" vanduo. Įvairios frazės, užrašytos ant etikečių, klijuojamos ant destiliuoto vandens buteliukų. Praėjus kuriam laikui iš to buteliuko 0,5g vandens lašinama ant stiklo ir šaldiklyje sušaldoma į ledą. Gautas ledo gabalėlis dedamas po fotografuojančio mikroskopo okuliaru.Skleidžianti šilumą apšvietimo lemputė ledo gabalėlį po truputį tirpdo. Pirmiausia ištirpsta patys smulkiausi kristalėliai. Paskutinis išryškėja ir ištirpsta didžiausias kristalas, panašus į snaigę. Tada jis ir fotografuojamas. Tęsiant eksperimentus, vanduo dar buvo veikiamas įvairiais gamtos garsais, muzika, jis "klausėsi" maldų, televizijos programos ir pan. Surinkus daugybę bandymų medžiagos išvada pati piršosi: fotografijose matomų snaigių formos, jų taisyklingumas labai priklauso nuo "įrašytos" informacijos pobūdžio. Jei informacija pozityvi ir harmoninga - maldos, mantros, padėkos žodžiai, simfoninė arba meditacinė muzika - snaigė būdavo taisyklingos arba beveik taisyklingos formos. Kitais atvejais, kai informacija neharmoninga - keiksmažodžiai, barniai, sunkiojo roko muzika, despotiškų asmenybių vardai (Hitleris, Stalinas) - snaigės turėjo daug defektų arba iš viso nesusiformuodavo. Tai paaiškinama paprastai. Harmoninga informacija neardo vandens ledo kristalų, o destruktyvi informacija kuria chaosą ir trukdo formuotis taisyklingiems ledo kristalams - snaigėms. Žmonės patys gali "pasikrauti" vandenį, bet jo kokybė priklausys nuo žmogaus sugebėjimo pozityviai mąstyti. Jeigu žmogus nori pozityviai mąstyti, bet negali įveikti savo sunkių būsenų arba ego, nežino nuo ko pradėti, tai pradinį atspirties tašką gali pasiūlyti atitinkami harmonizatoriai. Jie padės keliauti tobulėjimo, savęs pažinimo, harmonijos keliu.

Kalbino Rita Banienė

Sutrumpintas straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2007 Nr. 2