Įžanga

Tam, kad patektumėte į mano tinklapį, turėjote "pereiti" Žemę.

Tai ne šiaip sau.

Kol Jūs supratote, kaip reikia patekti į mano tinklapį, sugaišote nors pora sekundžių - tiek laiko skyrėte mūsų Žemei. Ir visai nesvarbu, kad tai tik paveikslėlis - pagalvojote apie tikrą Žemę.

Ten kur mūsų žvilgsnis [dėmesys], ten per mus eina energija ir tokiu būdu mes ją įžeminame, tokiu būdu materializuojame įvykius ir ateitį.

Solara - Vartų 11:11 saugotoja - jau seniai į tai atkreipė visų dėmesį - medituoti ir atlikti praktikas reikia atmerktomis akimis kaip tik dėl šios priežasties.

Taigi kiekvienas, įeinantis į mano tinklapį, nors kelias sekundes savo energijos skiria Žemei ir visai žmonijai, o tuo pačiu ir sau, savo problemoms spręsti, nes žiūrėdami į Žemę - žiūrite ir į save ir "pamaitinate" save.

O jei pamedituoti iš esmės ir apgaubti Žemę tokia energija, kokią Jūs valdote ar kitu būdu ją harmonizuoti kartu su visa kas ant jos ir joje, tokiu būdu galime labai efektyviai padėti ir sau, ir kitiems visais gyvenimo ar sveikatos atvejais. Taip yra todėl, kad Jūs dirbate ne tik sau, ir tai pats efektyviausias būdas.

Žemė ne tik sukasi apie Saulę. Ji skrenda kaip tikras kosminis laivas tarp kometų ir asteroidų, nes ir Saulė nestovi vietoje. Ir mes skrendame šiame kosminiame laive ir antro tokio neturime.

Šios skrendančios Kosmose Žemės vaizdas - tai kaip "paruoštukė - špargalka" tiems, kas dar negali medituoti atmerktomis akimis, ir jam sunku tokiu būdu "matyti" Žemę.

Taigi, jei yra poreikis pamedituoti dėl aukščiau išvardintų ar kitų priežasčių, grįžkite į "Kosmoso" puslapį ir pamedituokite. ... Ir pokyčiai ateis pakankamai greitai.


E. Kirda