Harmonizavimo seansai

Šiuo atveju tai žmogaus fizinio kūno ir jo struktūrų harmonizavimas.

Prieš keletą metų pradėjau naudoti įvairias energijas žmogaus kūno ir jo struktūrų harmonizavimui. Literatūroje šios energijos dar vadinamos spinduliais ar liepsnomis. Dabar šių energijų pagalba galiu padėti žmogui harmonizuotis, ypač kai dėl blogos savijautos, ligos ar žinių trūkumo žmogus to negali atlikti pats. Po to, jei reikia, suteikiu žinių, kaip tapti nepriklausomu nei nuo harmonizatorių, nei nuo kitų žmonių energetinės pagalbos.

Žmogus anksčiau ar vėliau turi pradėti harmonizuotis pats, nes ilgą laiką besinaudojantis kitų paslaugomis gali „įsigyti“ ir priklausomybę. Ypač sunkiais atvejais ar žmonėms su negalia gali tekti padėti labai ilgą laiką. Viena iš išeičių – kam nors iš šeimos narių ar globėjui išmokti ir naudoti bent minimalaus harmonizavimo kursą.

Į žmogaus kūno ir jo struktūrų harmonizavimą įeina:

- auros vientisumo atstatymas,

- fizinio kūno meridianų subalansavimas,

- info-energetinių centrų – čakrų subalansavimas ir veiklos paskatinimas,

- Kūrėjo - Žemės centro kanalo atvėrimas ar sutvarkymas,

- parazitinių, nebereikalingų ir balastinių informacinių struktūrų, pvz. „atidirbtos“ karmos pašalinimas,

- vienos iš žmogaus struktūrų – Merkabos paleidimas ar įsukimas,

- sinchronizacija su Jūsų DNR,

- darbas su įvairiomis energijomis kiekvienam individualiai sudarant jų naudojimo eilės tvarką ir skirtingų energijų skaičių, poveikio trukmę ir stiprumą.

Dažniausia reikia keleto seansų, nes viską atliekant per vieną kartą žmogui tektų per didelis krūvis.

Harmonizavimo seansų poveikis – kiekvienam skirtingas. Atkurtos ar sustiprėjusios įvairios žmogaus struktūros pačios padeda tvarkyti fizinio kūno ir dvasininius negalavimus – pagerėja savijauta, sustiprėja imuninė ir hormoninė sistemos – palaipsniui pasveikstama nuo įvairių net ir chroniškų ligų, pasikeičia požiūris į gyvenimo vertybes ir aplinką, iš beprasmybės atsiranda gyvenimo tikslas.

Tolesniam darbui su savimi kaip papildomos pagalbinės priemonės gali būti naudojami įvairūs harmonizatoriai. Keleto jų aprašymai pateikti šio puslapio apačioje.

Jei harmonizavimo seansai paprastai atliekami daugiausia naudojant minties galią, tai harmonizavimo terhnologijose - lazeriai, harmonizatoriai ir kiti įrenginiai. Tai veikia ir jau įrodoma mokslininkų darbais. Šio reiškinio teorija ir technologija dalimis paaiškinta mokslininkų ir tyrėjų: G.Šipovo, M.Emoto, V.Gubanovo, P.Gariajevo.
Pvz., panašiai dirba akademikas P.P.Gariajevas gamindamas “Gariajevo matricas” – šio reiškinio teorinė dalis plačiau išdėstyta jo svetainėje - http://wavegenetic.ru, o mes turime jau ir savo - lietuviškas ir patogesnes naudoti technologijas.

Individualių harmonizavimo seansų ciklas - technologija “Jūsų ryšio su nuosava DNR aktyvavimas” vyksta etapais ir nuo 5 iki 10 seansų
1 etapas - naudojame specialų “528x5” harmonizatorių skirtą DNR aktyvacijai;
2 etapas - panaudojant Jūsų plauką, kur taip pat yra ląstelių su jūsų DNR.

Panaudojant specialų lazerį, harmonizatorius ir jūsų plauką su šaknimi gauname preparatą - atitinkamai pakrautą vandenį, kuriame yra jūsų DNR sinchronizuojanti informacija. Mums kaip laikrodžiams reikalinga korekcija ir pastovi sinchronizacija. Jei mūsų kūnas lieka be sinchronizacijos ar gauna iškraipytą signalą, tai jis pradeda trikti ir galu gale suserga. Dėl įvairių priežasčių - persirgtų ligų, psichologinių traumų, ilgalaikių negatyvių būsenų ir kt. - įvykę info-energetiniai pažeidimai iškraipo etaloninį DNR signalą ir kūnas pradeda sirgti. Šios technologijos taikymas suaktyvina DNR signalą ir sinchronizuoja organizmą. O tada baigiasi kai kurie fiziniai sutrikimai, o taip pat vyksta jūsų subtiliųjų kūnų tobulėjimas kas kitaip vadinama dvasiniu tobulėjimu. Keičiasi jūsų info-energetinė struktūra idealiu atveju iki etalono - tada jūsų busena yra geriausia kokia tik įmanoma.

Individualių harmonizavimo seansų ciklas - technologija “Jaunystės palaikymas” vyksta nuo 1 iki 3 seansų.
Panaudojant specialų įrenginį gaminamas jūsų asmeninis harmonizatorius, kur medžiaga jam gaminti tarnauja "jaunystės" informacija. Idealu, kai tai jūsų asmeninė informacija. Jei norite, kad būtų pagamintas šis jūsų asmeninis harmonizatorius - turėsite man pristatyti vieną iš nurodytų variantų:

1) Nors keli lašai kraujo iš bambagyslės jūsų sveiko vaiko arba anūko arba atitinkamai jų gimimo metu atlikusios placentos gabalelis. Tai tinka vartoti iki 3 parų, jei iškart uždaroma į švarų mėgintuvėlį ir saugoma termose su ledais. Šis harmonizatorius geriausiai tiks ir tam vaikui ar anūkui, tik naudoti jį pradės po 30 metų. Šis būdas yra geriausias, nes medžiagoje daug kamieninių ląstelių.

2) Jūsų kai buvote mažas ir sveikas arba jūsų sveiko mažo vaiko ar anūko nuotrauka.

3) Žemiau aprašytas asmeninis harmonizatorius "Personalinė pagalba" gaminamas panaudojant jūsų nuotrauką, fotografuotą jau po lytinio brendimo bet sveikiausiu jūsų gyvenimo periodu iki 30 metų amžiaus (tuo atveju, jei neturite vaikystės nuotraukų, sveikų vaikų ir anūkų).