Papildomi harmonizavimo metodai

Tai atstatančių sveikatą bei psichinę pusiausvyrą, palaikančių "jaunystę"asmeninių harmonizatorių įrašymas ir naudojimas; specializuotų harmonizatorių ir infraraudonųjų spindulių kompleksinis naudojimas konkrečių fizinių negalavimų įveikimui; autohomeopatija, kur žmogaus kūnas yra homeopatinės informacijos šaltinis; urinohomeopatija - žymiai efektyvesnė nei urinoterapija [ir urinos gerti nereikia] ir kitos tradicinės ir netradicinės fizioterapijos priemonės; žmogaus fizinio kūno parazitų valymas "zaperiu" pagal daktarės Huldos Regehr Clark metodiką.

Individualus harmonizatorius - technologija “Vidinis balansas” atliekamas per 1 seansą.
Panaudojant specialų įrenginį gaminamas jūsų asmeninis harmonizatorius, kur medžiaga jam gaminti tarnauja jūsų plaukas bei tam tikra informacija iš kūdikystės laikotarpio. Tai gali būti tik jūsų asmeninis harmonizatorius, nes naudojama asmeninė informacija.

Papildomai gausite įrašytą gamtos garsų diską, subalansuotą pagal "stichijas" ir naudojamą kartu su šiuo harmonizatoriumi.

Individualių harmonizavimo seansų ciklas - technologija “Jaunystės palaikymas” vyksta nuo 1 iki 3 seansų.
Panaudojant specialų įrenginį gaminamas jūsų asmeninis harmonizatorius, kur medžiaga jam gaminti tarnauja "jaunystės" informacija. Idealu, kai tai jūsų asmeninė informacija. Jei norite, kad būtų pagamintas šis jūsų asmeninis harmonizatorius - turėsite man pristatyti vieną iš nurodytų variantų:

1) Nors keli lašai kraujo iš bambagyslės jūsų sveiko vaiko arba anūko arba atitinkamai jų gimimo metu atlikusios placentos gabalelis. Tai tinka vartoti iki 3 parų, jei iškart uždaroma į švarų mėgintuvėlį ir saugoma termose su ledais. Šis harmonizatorius geriausiai tiks ir tam vaikui ar anūkui, tik naudoti jį pradės po 30 metų. Šis būdas yra geriausias, nes medžiagoje daug kamieninių ląstelių.

2) Jūsų kai buvote mažas ir sveikas arba jūsų sveiko mažo vaiko ar anūko nuotrauka.

3) "Harmonizatorių" skyriuje aprašytas asmeninis harmonizatorius "Personalinė pagalba" gaminamas panaudojant jūsų nuotrauką, fotografuotą jau po lytinio brendimo bet sveikiausiu jūsų gyvenimo periodu iki 30 metų amžiaus (tuo atveju, jei neturite vaikystės nuotraukų, sveikų vaikų ir anūkų).

Specializuotų harmonizatorių ir infraraudonųjų spindulių kompleksinis naudojimas

Labai efektyvi technologija, kai yra sąnarių skausmai ar ligos, kaip ir kitų organų ryškiai fiziškai juntamais negalavimo atvejais. Ji prienama kiekvienam kas turi specialų glaudžiamą prie nuogo kūno infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Procedura atliekama infraraudonojo šildymo metu laikant prie šildytuvo galvutės pasirinktą harmonizatorių. Toks kompleksinis naudojimas yra efektyvesnis nei šių procedurų taikymas atskirai, nes infraraudonieji spinduliai dar papildomai perduoda harmonizatoriaus poveikį koncentruotai į spinduliavimo zoną ir iki 5 cm gyliu ir taip vietiškai sustiprina harmonizatoriaus poveikį.

Autohomeopatija

Tai homeopatijos rūšis, kai pats žmogus, jo dalys ar išskyros dar vadinamos autonozodais ir naudojamos kaip homeopatinių preparatų žaliava. Pagaminti preparatai paprastai tinka tik tam žmogui iš kurio jie ir buvo pagaminti. Jei buvo gaminta iš jauno ir sveiko žmogaus, tai galima vartoti ir vyresnio amžiaus artimiausiems genetiniams giminaičiams. Gamyba galima tiek naudojant tradicinius metodus, tiek ir kitus. Gal daugelis pagalvos, kad norint pagaminti tokį preparatą, reikia nuo žmogaus ką tai "atidalinti". Iš tikro galima atlikti homeopatinį įrašą ir kitokiais būdais tiesiog priglaudžiant įrašančius elektodus prie atitinkamų žmogaus kūno dalių. Plačiau apie tokius ir kitus metodus galima sužinoti mano vedamuose paskaitoje bei seminare apie "Kitokią homeopatiją".

Urinohomeopatija

Ši homeopatijos rūšis - tai aukščiau aprašytos autohomeopatijos variantas, kai naudojamas šviežias žmogaus šlapimas homeopatiniams preparatams gaminti. Tiesioginė urinoterapija arba savo šlapimo gėrimas šiais laikais mažai įmanomas, nes valgant mėsą, žuvį ar tik daržoves su herbicidais, konservantais, nitratais, sunkiaisiais ir radioaktyviaisiais metalais, dioksinu ir kitais kancerogenais žmogus suserga kraujo vėžiu. Homeopatinis preparatas turi šlapimo tik nykstamai mažą kiekį arba yra gryna kopija į vandenį. Toks preparatas tinka tam pačiam žmogui pirmiausia nuo virškinimo ir šalinimo, kraujagyslių ir limfos organų, ginekologinių ir urologinių sutrikimų. Galu gale bus tvarkomi visi organai ir sistemos, nes į šlapimą patenka vanduo pabuvojęs visuose mūsų organizmo kampeliuose.

Zaperis

(Procedūros trukmė apie 1,5 val. Labai prašau derinant mūsų susitikimą pasakyti, kad norėtumėte šios procedūros, kad galėčiau tam paskirti pakankamai laiko.)

Parengta pagal daktarės Huldos Regehr Clark knygą „Kaip išsigydyti visas ligas".

Zaperis yra selektyviojo patogeną (virusų, bakterijų ir parazitų) naikinimo elektra prietaisas. Visi teigiamo įtampos poslinkio dažniai vienu metu sunaikina visas bakterijas, virusus ir parazitus, pakanka 5-10 V įtampos, septynių minučių veikimo laiko ir bet kurio dažnio nuo 10 Hz iki 500 KHz.

Virusai ir bakterijos žūva per 3 minutes, tam tikros plokščiųjų kirmėlių stadijos, siurbikės, apvaliosios kirmėlės - per 5 minutes, erkės - per 7.

Po pirmų septynių minčių poveikio zaperiu daroma 20 - 30 minučių pertrauka. Per šį laiką bakterijos ir virusai pasklinda iš gaištančių parazitų kūnų ir vėl ima jus pulti.

Per antrąjį septynių minučių periodą sunaikinamos naujai pasklidusios bakterijos ir virusai. Jeigu šį poveikio etapą praleisite, labai tikėtina, kad „peršalsite”: ims skaudėti gerklę ar visai nelauktai pasireikš dar koks nors negalavimas.

Ir dar štai kas: šio etapo metu iš gaištančių bakterijų pasklis nauja gyvybingų virusų masė. Juos visiškai sunaikins trečias poveikio periodas.

Dabar keletas ligų ir negalavimų, kurių kaltininkai parazitai:

Kojų pirštų skausmą sukelia bakterijos. Zaperiu sunaikinkite visas bakterijas. Procedūrą kartokite kas dieną.

Pėdų skausmą gali sukelti inkstuose ir antinksčiuose esantys parazitai.

Kojų skausmas. Kas antrą dieną prieš miegą naudokite zaperį.

Fibromiozitas ir fibromialgija. Zaperiu sunaikinus bakterijas jums gali kelioms valandoms palengvėti. O sunaikinę visų namiškių ir naminių gyvūnėlių parazitus ir bakterijas, galite tikėtis, kad pagerės ilgam.

Artritas. Osteoartritas. Kai skauda sąnarius gydykitės zaperiu kasdien, kol skausmas praeis. Tačiau galimas daiktas, kad jūsų organizme yra nuolatinis bakterijų šaltinis - to skausmo priežastis. Jei taip, reikia jį pašalinti.

Reumatoidinis artritas. Jūsų sąnarius yra užplūdusios mažutės apvaliosios kirmėlės. Jas reikia sunaikinti zaperiu. Tačiau kirmėlėmis lengva užsikrėsti vėl. Būtų išmintinga kartą per savaitę zaperiu naikinti apvaliąsias kirmėles.

Klubų skausmą visada sukelia bakterijos.

Limfinazgiai. Į juos patekus dideliam parazitų ar teršalų kiekiui, jie padidėja. Sunaikinkite parazitus ir patogenus.

Pilvo, skrandžio, šlapimo takų skausmas. Naudokite zaperį ir kitas priemones.

Skrandžio opa. Reikia sunaikinti parazitus ir bakterijas.

Apendicitas. Dvi savaites kasdien naudokite zaperį.

Dirgliojo žarnyno sindromas, kolitas, gaubtinės žarnos traukuliai, segmentinis enteritas (Krono liga). Gali pagerėti jau vien nuo zaperio. Parazitus reikėtų naikinti visiems šeimos nariams.

Endometriozė. Zaperiu sunaikinkite siurbikes, gardnerella, visus kitus įprastus parazitus ir šlapimo takų bakterijas.

Mėnesinės bus neskausmingos. Menopauzės simptomai, karščio bangos. PMS - nėra normalu. Nevaisingumas - dažniausios priežastys parazitai ir teršalai. Jei planuojate nėštumą, išnaikinkite visus parazitus ir pašalinkite iš organizmo teršalus.

Prostata. Zaperiu sunaikinus bakterijas, išsivalius inkstus, susitvarkius burnos ertmę ir laikantis žarnyno valymo programos, prostatos negalavimai liaujasi.

Kepenys. Kad išvalytumėte užkimštus tulžies latakus, privalote išsivalyti kepenis. Tačiau, jei tulžies latakuose esama parazitų, jie latakams išsivalyti neleis. Panaudokite zaperį. (Būtinai dieną prieš valymą).

Astma. Visais (100 %) atvejais astma siejasi su mažytėmis askaris lervomis. Būtina gydyti visą šeimą.

Krūtys. Apčiuopę guzelį, sukietėjimą, pajutę skausmą tučtuojau pasinaudokite zaperiu.

Širdis. Dažna širdies skausmo priežastis dirofilaria, šuninė širdies kirmėlė, loa loa. Naikinkite zaperiu.

Riešo sausgyslių uždegimą gali sukelti nenatūralūs cheminiai produktai, kuriuos kepenyse gamina siurbikės. Galite pagyti išnaikinę parazitus ir išsivalę kepenis.

Gerklės skausmą sukelia bakterijos ir virusai, tarpstantys slėptuvėse po dantų metalu ir aplink jį arba oro tarša.

Akių skausmą sukelia parazitai. Reikia gydyti visus šeimos narius, kartu ir gyvūnus.

Galvos skausmas ir migrenos. Dažniausios priežastys - tai danties infekcija, šlapimo takų infekcija, žarnyno negalavimai ir kirmėlytės strongyloides. Dažnai skausmą sukelia alergenai, o vaistai nepadeda. Ilgalaikis problemos sprendimas būtų išnaikinti bakterijas ir strongyloidus.

Ausies skausmą sukelia daugybė bakterijų, ypač streptococcus pneumoniae. Naikinkite jas zaperiu.

Diabetas. Visi diabeto ligoniai kasoje turi būdingą parazitą - eurytrema pancreaticum. Jas nesunku išnaikinti zaperiu. Nevartoti produktų, kuriuose yra medžio spirito (metanolio).

Herpes. Šių virusų atakas sukelia aflatoksinas ir kiti pelėsių toksinai. Vos pajutę panaudokite zaperį.

Nuovargis. Antikščiai, kepenys ir kasos salelės yra smarkiai apnikti parazitų.

Oda. Aknė. Žvynelinė. Egzema. Dažnai sukelia askaridės. Nuolat naudokite zaperį.

Karpos. Jas sudaro penki - šeši skirtingi virusai. Naudokite zaperį, kol karpos išnyks.

Gripas. Dažnai tai, ką vadiname gripu sukelia bakterijos salmonella ir shigella. Paveikus zaperiu, reikia dar kelių valandų, kad simptomai ir aukšta temperatūra pranyktų.

Dauginė (išsėtinė) sklerozė ir šoninė amiotrofinė sklerozė. Ligą sukelia kirmėlės siurbikės, kurios pasiekia smegenis ir pradeda ten daugintis. Nedelsdami naudokite zaperį.

Raumenų negalavimai. Parazitai dauginasi raumenyse, ten gausu sunkiųjų metalų, bakterijų ir virusų. Naudokitės zaperiu, kol išsivaduosite nuo visų įsibrovėlių. Vėliau dukart per savaitę.

Alergijos. Siurbikių pilnos kepenys, sėjančios jas po visą žarnyną.

Svorio problemos. Nuolat naikinkite bakterijas ir parazitus, reguliariai naudokite zaperį.

Depresija. Visi ištirti asmenys, sergantys depresija, turėjo smegenyse mažyčių apvaliųjų kirmėlių - tai kreivagalviai, katinės ir šuninės askaridės, trichinos ir strongiloidai. Nedelsdami zaperiu jas išnaikinkite.

Šizofrenija. Organizme daug pelėsių toksinų, o smegenyse kreivagalvių nematodų. Tris dienas iš eilės visiems šeimos nariams zaperiu naikinkite parazitus, paskui seansus kartokite du kartus per savaitę.

Autizmas. Įvairūs parazitai apsigyvena vaiko smegenyse, organizme visada aptinkama švino, gyvsidabrio sankaupų. Privalu visiškai išsivalyti kūną, aplinką, dantis, maistą. Ypač vengti tirpiklių ir pelėsių.

Alzheimerio liga. Išnaikinkite siurbikes zaperiu. Saugokitės infekcijos atsinaujinimo per mėsą ir naminius gyvūnus. Negerkite jokių komercinių gėrimų. Naudokite zaperį kiekvieną vakarą.

Vėžys jau nėra mirtina liga, kaip kad buvo visai neseniai. Jis nesunkiai išgydomas, nes jį sukelia parazitai. Kasdien naudokite zaperį, kol pasijusite visiškai gerai.

ŽIV ir AIDS susirgimai labai panašūs į vėžį, nes juos sukelia tas pats parazitas.

************

Organizme sunaikinę didelį parazitų, bakterijų ir virusų kiekį galite pajusti nuovargį. Po pirmųjų zaperio procedūrų pasistenkite dieną pailsėti, nors stipresnių šalutinių reiškinių nepatirsite.

Nenaudokite zaperio nėštumo metu ir jei turite širdies stimuliatorių. Poveikis nėra ištyrinėtas.

Daugiau informacijos apie parazitų atsiradimo žmogaus organizme priežastis, kitas gydymo priemones, organų atstatymą išnaikinus parazitus, įvairių receptų, zaperio schemas ir daug kitos naudingos informacijos rasite dr. Huldos Regehr Clark knygoje „Kaip išsigydyti visas ligas”.

Informacija periodiškai papildoma. Prašome vis apsilankyti ir susipažinti su naujienomis.