Harmonizatoriai

Šiai dienai sukurti jau keli šimtai rūšių įvairių harmonizatorių - plataus bendro poveikio ir specializuotų. Tai ir įvairių spalvų spindulių, ir vaistažolių [pakeičia Bacho žiedų esencijas ir ne tik], ir energetiškai stiprių vietų, ir harmonizuojančių seansų įrašų pagrindu sukurti harmonizatoriai.

Vienas naujesnių - tai jau išbandytos "Stichijos per Jonines" - 5 harmonizatorių komplektas, leidžiantis palaikyti asmeninę info-energetinę higieną ir pašalinti kai kuriuos sveikatos sutrikimus. Kaip mini variantas galimas tik vieno iš jų vartojimas - tai "Eterio - J·E(M)" harmonizatoriaus.

Dar dvi naujienos - "432x5" stabilizuotas harmonizatorius intuicijai gerinti ir "528x5" darbui su asmeninės DNR aktyvavimu.

Pats naujausias - "Jaunystės palaikymo" harmonizatorius, gaminamas individualiai, bet apie jį plačiau skyriuje "Papildomi harmonizavimo metodai".

Vieną harmonizatorių gali naudoti ir keli žmonės, nes jo kontrukciniai ypatumai garantuoja, kad po pagaminimo papildomai nei kas įsirašo, nei išsitrina. Pažeidus harmonizatoriaus konstrukciją, jis nustoja veikęs, na o garantuotai išjungti galima tik jį sudeginus.

Keletas harmonizatorių pavyzdinių aprašymų patalpinta žemiau.

Mini-harmonizatorius [apsauga] mobiliems telefonams, monitoriams ir kt. elektroninei technikai

Meilės harmonizatorius (Atstatantis, AG-3)

Meilės harmonizatorius+ (Atstatantis, AG-3-3)

Personalinė pagalba (Asmeninis atstatantis harmonizatorius)

Medjugorjės Marija (Atstatantis, MK)

Moteriškosios IN energijos atstatymas (Atstatantis, IJ)